
- В наявності
- Код: 444481342
Підшипник 32307A (7607) ZKL
711 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32307A (розмір 35x80x32,75)
Виробник: ZKL
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 35 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: B = 32,75 мм.
Аналоги: GM 94020015, HINO 988435111, HONDA 1098120010, ISUZU 1098120010, KOYO TR0708-1, MAZDA 060427141, MERCEDES-BENZ 0009819605, NISSAN 090220010P, TOYOTA 9036635021
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
35 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
80 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
32.75 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈54.85 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
31 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
25 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.2 mm |
Радіус заокруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1.5 mm |
Радіус заокруглення зовнішнього кільця |
| a |
20.123 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max.44 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.44.5 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.66 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.72.5 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.74 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.4 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на великому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| Cb |
min.7.5 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на малому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| ra |
max.2 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.1.5 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
117 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
106 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
12.2 kN |
| Номінальна частота обертання |
6 700 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
9 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.31 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.9 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
1.1 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.75 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 32.75 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 711 ₴

