
- Немає в наявності
Підшипник UD208 (1580208) ZKL
660 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник UD208 (розмір 40x80x18)
Виробник: ZKL
Тип підшипника: кульковий однорядний радіальний
Внутрішній діаметр: d= 40 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: B = 18 мм.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
40 мм |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
80 мм |
Зовнішній діаметр |
| B |
18 мм |
Ширина внутрішнього кільця |
| d 1 |
≈ 52,6 мм |
Зовнішній діаметр внутрішнього кільця |
| r 1,2 |
хв. 1,1 мм |
Розмір фаски |
ДАНІ РОЗЧЕТА
| Базове значення динамічного навантаження | З |
30,7 кН |
|---|---|---|
| Базове значення статичного навантаження | З 0 |
19 кН |
| Граничне стомливе навантаження | Pu _ |
0,8 кН |
| Максимально допустима швидкість 1) |
5600 об/хв |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | F 0 |
14 |
| Маса підшипника |
0,35 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 660 ₴
