
- В наявності
- Код: 44440686
Підшипник LM104949/LM104912 (LM104949/12) NTN
866 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник LM104949/LM104912
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 50,8 мм.
Зовнішній діаметр: D= 82,931 мм.
Ширина: B = 21,59 мм.
Аналоги: CHRYSLER 2931680, JOHN DEERE JD9070 (CONE), JOHN DEERE JD9170 (CUP), NISSAN 4021041W00, TIMKEN LM104949/LM104912
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 50,8 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 82,931 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 22,225 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 16,51 mm |
| T — Загальна ширина | 21,59 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 65,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 15,79 mm |
| Вага | 0,418 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50.8 мм |
| Висота | 21.59 мм |
| Зовнішній діаметр | 82.931 мм |
- Ціна: 866 ₴
