
- В наявності
- Код: 44440670
Підшипник JM205149/JM205110 (JM205149/10) KOYO
1 609 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник JM205149/JM205110 (розміри 50x90x28)
Виробник: KOYO
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B = 28 мм.
Аналоги: BRISTOL 10902764/65, CASE IH A75210, DEUTSZ-FAHR 4322719, FENDT X623085600, FIAT 86500913/86513688, FODEN TRUCKS LF110/30, JOHN DEERE JD9121 (CUP), JOHN DEERE JD9058 (CONE), LEYLAND 10902764/65, MASSEY FERGUSON 843062M1, RENAULT TRUCKS 0023336103, SAURER 008102, SAURER 16080640, SAURER 8064000810, SCANIA 317350, TIMKEN JM205149/JM205110, TIMKEN SET 315
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 50 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 90 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 28 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23 mm |
| T — Загальна ширина | 28 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 69 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 20,6 mm |
| Вага | 0,755 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 118 kN |
| C0 — Статична вантажність | 141 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 17,2 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.33 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.82 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5400 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
- Ціна: 1 609 ₴
