
- В наявності
- Код: 44440694
Підшипник 4T-LM300849/LM300811 NTN
685 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 4T-LM300849/LM300811 (розміри 40,987x67.975x17.5)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 40,987 мм.
Зовнішній діаметр: D= 67.975 мм.
Ширина: B= 17.5 мм.
Аналоги: KLM300849-LM300811 FAG, 4T-LM300849/LM300811 NTN, LM300849/11 FERSA, LM300849/300811 PFI, LM300849/300811 TIMKEN, AUDI 113517158B, MERCEDES-BENZ 0009804202, NISSAN 40215-50W00, VOLKSWAGEN 113187185B, VOLKSWAGEN 113517158B, 8719254 SAAB, 0019812905 VAG, 0019813805 VAG, 0019813905 VAG, 0089815805 MERCEDES-BENZ, 0089816005 MERCEDES-BENZ, 0089816205 MERCEDES-BENZ, LM300849/811 Q SKF
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
40.987 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
67.975 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
17.5 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d 1 |
≈ 55.4 mm |
Діаметр плеча внутрішнього кільця |
| B |
18 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
13.5 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r 1,2 |
min. 3.6 mm |
Радіус кута внутрішнього кільця |
| r 3,4 |
min. 1.5 mm |
Радіус кута зовнішнього кільця |
| a |
13.741 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ПОТРУ
| d a |
max. 47 mm |
Діаметр упору вала |
|---|---|---|
| d b |
min. 53.5 mm |
Діаметр упору вала |
| D a |
min. 61 mm |
Діаметр упору корпусу |
| D a |
max. 61.5 mm |
Діаметр упору корпусу |
| D b |
min. 64 mm |
Діаметр упору корпусу |
| C a |
min. 3 мм |
Упор корпусу — осьовий простір на великій бічній поверхні/з обох боків зовнішнього кільця |
| C b |
min. 4 мм |
Упор корпусу — осьовий простір на маленькій бічній поверхні/з обох боків зовнішнього кільця |
| r a |
max. 3.6 mm |
Радіус буртика |
| r b |
max. 1.5 mm |
Радіус буртика |
ДАНІ РОЗЧЕТА
| Базове значення динамічного навантаження | C |
53.6 kN |
|---|---|---|
| Базове значення статичного навантаження | C 0 |
58.5 kN |
| Граничне стомливе навантаження | P u |
6.3 kN |
| Стандартна швидкість |
8000 r/min |
|
| Максимально допустима швидкість |
9 500 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.35 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.7 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y 0 |
0.9 |
| Маса підшипника |
0.24 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40.987 мм |
| Висота | 17.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 67.975 мм |
- Ціна: 685 ₴
