
- В наявності
Підшипник JLM104948/10 (JLM104948/JLM104910) KYK Japan
492 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник JLM104948/JLM104910
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D = 82 мм.
Ширина: B = 21,5 мм.
Аналоги: GM 9437077, IHC 529451R91, JOHN DEERE JD9075, JOHN DEERE JD9132, SNR R141.15 (KIT), TOYOTA 90080-36098, 4T-JLM104948/JLM104910
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 50 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 82 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 21,5 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 17 mm |
| T — Загальна ширина | 21,5 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 65,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 16,1 mm |
| Вага | 0,42 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 77,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 94 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 11,5 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.31 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.08 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.97 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5700 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 21.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | SNR R14115; Toyota 9008036098 |
- Ціна: 492 ₴

