
- В наявності
- Код: 44440358
Підшипник 3490/20 KOYO
1 704 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3490/3420
Виробник: KOYO
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 38,1 мм.
Зовнішній діаметр: D= 79,37 мм.
Ширина: B = 29,37 мм.
Аналоги: BRITISH LEYLAND 1K4946, DAF 491966, JOHN DEERE JD8996 (CONE), JOHN DEERE JD7293 (CUP), MERCEDES-BENZ 42317325, TIMKEN 3490/3420, TIMKEN SET 1119, 3490/3420 FERSA, 4T-3490/3420 NTN, 3490/3420 NSK, CHM4 BRITISH LEYLAND, 219544 BRITISH LEYLAND, 219554 BRITISH LEYLAND, 71802904 CHRYSLER, 71802932 CHRYSLER, 9192123 CHRYSLER, 9192052 CHRYSLER, P42837 CHRYSLER, 3490/20 PFI
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 38,1 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 79,375 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 29,771 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,812 mm |
| T — Загальна ширина | 29,37 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 57,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 20,67 mm |
| Вага | 0,688 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 103 kN |
| C0 — Статична вантажність | 114 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 13,9 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.37 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.9 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.64 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6600 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 38.1 мм |
| Висота | 29.37 мм |
| Зовнішній діаметр | 79.37 мм |
- Ціна: 1 704 ₴
