
- В наявності
- Код: 44440412
Підшипник 4T-580/572 NTN
3 474 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-580/572
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 82,55 мм.
Зовнішній діаметр: D = 139,992 мм.
Ширина: B = 36,512 мм.
Аналоги: CHRYSLER 380890, FIAT 15343, FORD TAJAA1238A, GM 455791, ISUZU 9000930260, JOHN DEERE JD7298, MERCEDES-BENZ 0009815605, VAUXHALL 7132203, VOLVO 3945030
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 82,55 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 139,992 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 36,098 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 28,575 mm |
| T — Загальна ширина | 36,512 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 110 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 31,012 mm |
| Вага | 2,19 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 197 kN |
| C0 — Статична вантажність | 265 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 31,4 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.4 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.82 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.49 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3400 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2600 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 82.55 мм |
| Висота | 36.512 мм |
| Зовнішній діаметр | 139.992 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | Isuzu 9000930260; Mercedes-Benz 0009815605; NTN 4T580572 |
- Ціна: 3 474 ₴


