
- В наявності
- Код: 44440206
Підшипник 32013AX ZKL
801 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 32013 AX (розміри 65x100x23)
Виробник: ZKL
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 65 мм.
Зовнішній діаметр: D= 100 мм.
Ширина: B = 23 мм.
Аналоги: 2007213 ГОСТ, BMC 57RS305355, Claas 2119180, Deutz-Fahr 1101596, Evobus 000720032013, FAG 32013X, Fiat 7164487, Ford 24903460, Iveco 60144947, 7164487, John Deere JD10063, Mercedes-Benz 000720032013, New Holland 24903460, Nissan 43210-00Q0C, Nissan 3844001X00, Opel 4421370, Opel 95507286, Renault 432109818R, Renault 5000685691, SKF 32013X, SKF VKHB2199, SNR HDB075, Timken 32013X, Timken SET 1043, Vauxhall 4421370, Vauxhall 95507286
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
65 mm |
|
|---|---|---|
| D |
100 mm |
|
| T |
23 mm |
|
| d1 |
≈ 83.3 mm |
|
| B |
23 mm |
|
| C |
17.5 mm |
|
| r1,2 |
min. 1.5 mm |
|
| r3,4 |
min. 1.5 mm |
|
| a |
22.12 mm |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max. 73 mm |
|
|---|---|---|
| db |
min. 74 mm |
|
| Da |
min. 90 mm |
|
| Da |
max. 92 mm |
|
| Db |
min. 97 mm |
|
| Ca |
min. 4 mm |
|
| Cb |
min. 5.5 mm |
|
| ra |
max. 1.5 mm |
|
| rb |
max. 1.5 mm |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
103 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
127 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
14 kN |
| Номінальна частота обертання |
5000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
6000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.46 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.3 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
0.7 |
Маса
| Маса підшипника |
0.63 kg |
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
- Ціна: 801 ₴

