
- В наявності
- Код: 44449879
Підшипник 6220-2RS (18220) ZKL
2 234 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6220 2RS (розмір 100x180x34)
Виробник: ZKL
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 100мм.
Зовнішній діаметр: D= 180мм.
Ширина: B= 34ммм.
Вручник підшипника: каучук, двусторонний
Технічні характеристики
РОЗМЕРИ
| d |
100 mm |
Діаметр дірок |
|---|---|---|
| D |
180 mm |
Наручний діаметр |
| B |
34 mm |
Ширина |
| d1 |
≈124.8 mm |
Діаметр заплями внутрішнього кільця |
| D2 |
≈159.9 mm |
Діаметр витоки на держаку зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.2.1 mm |
Розмір держака зовнішнього персня |
РОЗМЕРИ ОПОРИ
| da |
min.112 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.124 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.168 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.2 mm |
Радіус галілеї |
ДИВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
127 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
93 kN |
| Пригнічена міцність | Pu |
3.35 kN |
| Передова частота обертання |
2 400 r/min |
|
| Обчислений коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Обчислений коефіцієнт | f0 |
14.4 |
Маса
| Маса підшипника |
3.3 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
- Ціна: 2 234 ₴
