
- В наявності
Підшипник UC208-24 KYK Japan
488 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Закріплений підшипник UC208-24 (розмір 38.1x80x49.2)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 38.1 мм
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: B= 49.2 мм.
Аналоги: FAG UCP208-24, TIMKEN UCP 208-24, AMI UCP 208-24, Browning VPS-224, Dodge P2B-SC-108, Fafnir RASC-1 1/2, Fafnir YAS-1 1/2, Link-Belt P3-U224N, Link-Belt P3-Y224N, NTN UCP208-108T, Peer FHSP208-24G, RHP NP-1 1/2, Sealmaster NP-24, UCP.208-24 SNR, UCP208-24

| Внутр. діаметр d, мм | 38.1 |
| діаметр D, мм | 80 |
| Ширина B, мм | 49.2 |
| Ширина зовнішнього кільця С, мм | 21.0007 |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 16.91 |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 27.465 |
| Радіальний внутрішній зазор | звичайний |
| Маса, кг | 0.68 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 38.1 мм |
| Висота | 49.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 488 ₴

