
- В наявності
- Код: 44447325
Підшипник 30214-A (7214) CX POLAND
403 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 30214 (7214) розмір 70 x125x26,25
Виробник: CX
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 70мм.
Зовнішній діаметр: D= 125м.
Ширина: B= 26,25м.
Технічні характеристики
РОЗМЕРИ
| d |
70 mm |
|
|---|---|---|
| D |
125 mm |
|
| T |
26.25 mm |
|
| d1 |
≈ 94.06 mm |
|
| B |
24 mm |
|
| C |
21 mm |
|
| r1,2 |
min. 2 mm |
|
| r3,4 |
min. 1.5 mm |
|
| a |
25.081 mm |
РОЗМЕРИ ОПОРИ
| da |
max. 82 mm |
|
|---|---|---|
| db |
min. 80.5 mm |
|
| Da |
min. 110 mm |
|
| Da |
max. 116.5 mm |
|
| Db |
min. 118 mm |
|
| Ca |
min. 4 mm |
|
| Cb |
min. 5 mm |
|
| ra |
max. 2 mm |
|
| rb |
max. 1.5 mm |
ДИВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
155 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
156 kN |
| Пригнічена міцність | Pu |
18 kN |
| Номінальна частота обертання |
4300 r/min |
|
| Передова частота обертання |
5300 r/min |
|
| Обчислений коефіцієнт | e |
0.43 |
| Обчислений коефіцієнт | Y |
1.4 |
| Обчислений коефіцієнт | Y0 |
0.8 |
Маса
| Маса підшипника |
1.24 kg |
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 26.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
- Ціна: 403 ₴

