
- В наявності
- Код: 44441547
Підшипник 6206-2RS C3 (70-180206) PFI USA
153 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6206 2RS C3 (розмір 30x62x16)
Виробник: PFI
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 30 мм.
Зовнішній діаметр: D= 62 мм.
Ширина: B=16 мм.
Вручник підшипника: каучук, двусторонний
У маркуванні підшипників позначення C3 вказує на підвищений рівень теплового зазору, який дозволяє підвищити точність і знизити вібрації.
Аналоги: 70-180206, 6206-2RSH/C3 SKF, 6206-C-2HRS-C3 FAG, 6206 2BRS C3 INA, 6206-2RSR-C3 ZVL, 6206 2RS C3 EZO, 6206 2RS C3 PFI, 6206 EE C3 SNR, 6206 LLB C3 NTN, 6206 VVC3E NSK, 6206 2R C3
Технічні характеристики
РОЗМЕРИ
| d |
30 mm |
Діаметр дірок |
|---|---|---|
| D |
62 mm |
Наручний діаметр |
| B |
16 mm |
Ширина |
| d1 |
≈40.36 mm |
Діаметр заплями внутрішнього кільця |
| D2 |
≈54.06 mm |
Діаметр витоки на держаку зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір держака зовнішнього персня |
РОЗМЕРИ ОПОРИ
| da |
min.35.6 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.40.3 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.56.4 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галілеї |
ДИВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
20.3 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
11.2 kN |
| Пригнічена міцність | Pu |
0.475 kN |
| Передова частота обертання |
8 000 r/min |
|
| Обчислений коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Обчислений коефіцієнт | f0 |
14 |
Маса
| Маса підшипника |
0.21 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PFI Bearings |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 153 ₴
