
- Немає в наявності
Смазка SNR HEAVY DUTY EP3 454 g
210 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: SNR
HEAVY DUTY - високоякісна багатоцільова змазка, призначена для роботи під Великі навантаження у важкій промисловості, відрізняється від відмінного опору високим навантаженням, у тому числі при високій швидкості, а також не боїться вологи і захищає обладнання від зносу та коррозії.
Рекомендована для конвеєрів, підйомного обладнання, сходинок вантажних автомобілів, високомощених електромоторів, насосів, пресів та інших застосувань.
Робоча температура: Heavy Duty: від -25 °C до 140 градусівC
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СМАЗКИ
| В' язкість при 40 градусівC | 115 cst |
| В' язкість при 100 градусівC | 11 cst |
| Мін. робоча температура мастила | -25 °C |
| Макс. робоча температура змазки | 140 °C |
| Пакування | Банка 454 g |
| Базова олія | Мінеральна |
| Загуститель | Літеєвий з антизадирними присадками |
| Тип змазки | Консистентна змазка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Упаковка | Банка |
- Ціна: 210 ₴
