
100% original
- В наявності
- Код: 44443261
Підшипник 1210 EKTN9/C3 (2374960) SKF
1 663 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1210 EKTN9/C3 (розміри 50x90x20)
Виробник: SKF
Тип підшипника: Радіальний дворядний самостановані
Внутрішній діаметр: d=50м.
Зовнішній діаметр: D= 90ммм.
Ширина: B= 20мм.
Технічні характеристики
РОЗМЕРИ
| d |
50 мм |
Діаметр дірок |
|---|---|---|
| D |
90 мм |
Зовнішній діаметр |
| B |
20 мм |
Ширина |
| d 1 |
≈ 61,7 мм |
Діаметр виступу, внутрішнє кільце |
| D 1 |
≈ 78,1 мм |
Діаметр виступу, зовнішній обручок |
| r 1,2 |
хв. 1,1 мм |
Розмір фаски |
|
Конічний отвір, конус 1:12 |
||
РОЗМЕРИ УПОРА
| D а |
Максимум. 83 мм |
Діаметр упору корпусу |
|---|---|---|
| r а |
Максимум. 1,1 мм |
Радіус буртика |
ДАНІ ПОРАДА
| Базове значення динамічного навантаження | С |
26,5 кН |
|---|---|---|
| Основне значення статичного навантаження | С 0 |
9,15 кН |
| Вагоме навантаження | Пу _ |
0,475 кН |
| Стандартна швидкість |
16000 об/мін |
|
| Максимальна допустима швидкість |
10 000 об/мін |
|
| Відсутній кутовий зсув | а |
2.5 ° |
| Обчислений коефіцієнт | к р |
0.04 |
| Обчислений коефіцієнт | а також |
0.21 |
| Обчислений коефіцієнт | Д 0 |
3.2 |
| Обчислений коефіцієнт | Д 1 |
3 |
| Обчислений коефіцієнт | Y 2 |
4.6 |
| Маса підшипника |
0,53 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
- Ціна: 1 663 ₴
