
- В наявності
- Код: 99999729
Підшипник 32321 (7621) FO Bearings
4 163 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32321 (розміри 105x225x81.5)
Виробник: FO Bearings
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 105 мм.
Зовнішній діаметр: D= 225 мм.
Ширина: B= 81.5 мм.
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 105 mm |
| D - Наручний діаметр | 225 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 77 mm |
| C - Ширина зовнішнього кільця | 63 mm |
| T - Загальна ширина | 81,5 mm |
| а - Точка програми навантаження на осі | 55 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 3 mm |
| r1s - Мінімальний радіус галтелі | 2,5 mm |
| Вага | 14,7 kg |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 81.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 225 мм |
- Ціна: 4 163 ₴

