
- В наявності
- Код: 44448987
Підшипник UE207 ZKL
659 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник UE207 (розмір 35x72x38.9)
Виробник: ZKL
Тип підшипника: Підшипник кулькової радіальний однорядний для підшипників корпусних вузлів.
Внутрішній діаметр: d= 35 мм.
Зовнішній діаметр: D= 72 мм.
Ширина: B= 38.9 мм.
Аналоги: Claas 216558.0, Claas 211423.0, Claas 6160660, Claas 0006161660, INA GRAE35NPPB, John Deere AH132823, New Holland 322360, New Holland 412268, NTN M-AEL207D1, SNR ES207, M AEL 207 D1 NTN, M-AEL207D1 NTN, ES 207 G2 SNR, ES207G2 SNR, FD 207 FLT-PBF, GRAE35-XL-NPP-B INA, UE 207 ZVL, SES 207, D-207 FLT-PBF, YET207 SKF, AEL207 ZKL, GRAE35NPPB-3L PFI, SA207 CX
РОЗМЕРИ
| d |
35 mm |
|
|---|---|---|
| D |
72 mm |
|
| B1 |
38.9 mm |
|
| B |
25.4 mm |
|
| C |
17 mm |
|
| d1 |
≈ 46.1 mm |
|
| d2 |
51.1 mm |
|
| B4 |
6.75 mm |
|
| r1,2 |
min. 1 mm |
|
| s1 |
29.4 mm |
ДИВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
25.5 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
15.3 kN |
| Пригнічена міцність | Pu |
0.655 kN |
| Передова частота обертання1) |
5300 r/min |
|
| Обчислений коефіцієнт | f0 |
14 |
Маса
| Маса підшипника в збори |
0.46 kg |
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 38.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 659 ₴

