
- В наявності
- Код: 44446040
Підшипник MR83-ZZ (3x8x3) CX POLAND
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник MR83ZZ розмір 3x8x3)
Виробник: CX
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 3 мм.
Зовнішній діаметр: D= 8 мм.
Ширина: B= 3 мм.
| Внутр. діаметр d, мм | 3 |
| діаметр D, мм | 8 |
| Ширина B, мм | 3 |
| Тип підшипника | закритий залізними захисними шайбами ZZ 2Z з двох сторін |
| Спеціальне виконання | мініатюрний |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 0.43 |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 0.19 |
| Радіальний внутрішній зазор | звичайний |
| Матеріал сепаратора | Сталеве (стандартне виконання) |
| Маса, кг | 0.01 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Висота | 3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
- Ціна: 23 ₴
