
- В наявності
- Код: 44448413
Підшипник LM 29749/11 TIMKEN
1 218 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Подшипник LM29749/LM29711 (розміри 38.1х65.088х19.812)
Виробник: TIMKEN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 38.1 мм.
Зовнішній діаметр: D= 65.088 мм.
Ширина: B = 19.812 мм.
Аналоги: 4T-LM29749/LM29711 NTN, LM29749/11 FERSA, LM29749/29711 KOYO, LM29749/29711 ZKL, LM29749/29711 TIMKEN, K-LM29749/K-LM29711/Q SKF, KLM29749.LM29711 FAG, 9427889 GENERAL MOTORS, LM29749/LM29711 TIMKEN, LM29749/11 COMPLEX
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
38.1 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
65.088 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
19.812 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈51.38 mm |
Діаметр плеча внутрішнього кільця |
| B |
18.288 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
15.748 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.2.3 mm |
Радіус кута внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1.3 mm |
Радіус кута зовнішнього кільця |
| a |
15.24 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРІ УПОРУ
| da |
max.45 mm |
Діаметр упора вала |
|---|---|---|
| db |
min.48 mm |
Діаметр упора вала |
| Da |
min.57 mm |
Діаметр упора корпусу |
| Da |
max.58 mm |
Діаметр упора корпусу |
| Db |
min.61 mm |
Діаметр упора корпусу |
| Ca |
min.2 mm |
Упор корпусу — осьовий простір на великій бічній поверхні / з обох боків зовнішнього кільця |
| Cb |
min.4 mm |
Упор корпусу — осьовий простір на маленькій бічній поверхні / з обох боків зовнішнього кільця |
| ra |
max.2.3 mm |
Радіус буртика |
| rb |
max.1.3 mm |
Радіус буртика |
ДАНІ РОЗРАХУНКУ
| Базове значення динамічного навантаження | C |
53 kN |
|---|---|---|
| Базове значення статичного навантаження | C0 |
57 kN |
| Граничне втомне навантаження | Pu |
6.1 kN |
| Стандартна швидкість |
8000 r/min |
|
| Максимально допустима швидкість |
10000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.33 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.8 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
1 |
МАСА
| Маса підшипника |
0.25 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 38.1 мм |
| Висота | 19.182 мм |
| Зовнішній діаметр | 65.088 мм |
- Ціна: 1 218 ₴
