
- В наявності
- Код: 44441156
Підшипник 6804-2RS EZO
223 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6804 2RS (розмір 20x32x7)
Виробник: EZO
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 20 мм.
Зовнішній діаметр: D= 32 мм.
Ширина: B = 7 мм.
Аналоги: 1000804 2RS, 61804-2RSR-HLC, 61804 2RS1, 6804 2RS, 61804-2RS, 6804LLU/5K, 61804 RS, 6804 RS, 6804 EEG15, 61804 EEG15
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
20 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
32 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
7 mm |
Ширина |
| d2 |
≈22.6 mm |
Діаметр виточки на заплечику внутрішнього кільця |
| D2 |
≈29.52 mm |
Діаметр виточки на заплечику зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.0.3 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.22 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.22.5 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.30.5 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.0.3 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
3.12 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
2.08 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.09 kN |
| Номінальна частота обертання |
48 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
24 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.02 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13.3 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.017 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EZO |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
- Ціна: 223 ₴
