
- В наявності
Підшипник 61864М (1000864Л) FO
7 479 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 61864М (1000864Л)
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
320 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
400 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
38 mm |
Ширина |
| d1 |
≈345.7 mm |
Діаметр заплечика внутрішнього кільця |
| D1 |
≈375.2 mm |
діаметр заплечика наружного кольца/внутрішній діаметр свободного кольца |
| r1,2 |
min.2.1 mm |
розмір фаски наружного кольца |
розміри ОПОРЫ
| da |
min.332 mm |
діаметр опоры на валу |
|---|---|---|
| Da |
max.388 mm |
діаметр опоры в корпусе |
| ra |
max.2 mm |
Радиус галтели |
Розрахункові дані
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
172 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
255 kN |
| Межа втомної міцності | Pu |
5.7 kN |
| Номінальна частотаобертання |
3 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
2 400 r/min |
|
| Расчётный коэффициент | kr |
0.015 |
| Расчётный коэффициент | f0 |
17.2 |
Маса
| Маса Підшипника |
11 kg |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 320 мм |
| Висота | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 400 мм |
- Ціна: 7 479 ₴
