
- В наявності
Підшипник LM 503349/10 (LM503349/LM503310) URB
182 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник LM503349/503310
Виробник: URB
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 45,987 мм.
Зовнішній діаметр: D= 74,976 мм.
Ширина: B = 18 мм.
Аналоги: BT1-1767/QCL7CVA607 SKF, LM 503349/10, BT1-1767/QCL7CVA607 SKF, LM503349/LM503310 SKF, LM503349/310/QCL7C SKF, LM503349/10 PFI, JOHN DEERE JD10039 (CUP), JOHN DEERE JD10040 (CONE), MERCEDES-BENZ 009808202, MERCEDES-BENZ 0089815705, ROVER CAC6333, SKF VKT8918, TIMKEN LM503349-LM503310, 4T-LM503349/LM503310 NTN, LM503349/10 FERSA, LM503349/310 SNR, LM503349/503310 KOYO
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 45,987 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 74,976 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 18 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 14 mm |
| T — Загальна ширина | 18 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 16,1 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 3,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,29 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 51 kN |
| C0 — Статична вантажність | 71 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.4 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.82 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.49 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6300 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4700 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | URB |
| Країна виробник | Румунія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Висота | 45.987 мм |
| Зовнішній діаметр | 74.976 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | KOYO LM50334910; Mercedes-Benz 0089815705; PFI LM50334910; Rover CAC6333; SKF VKT8918; SNR LM503349310; TIMKEN LM503349LM503310 |
- Ціна: 182 ₴
