
- В наявності
Підшипник 14125A/276 URB
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник роликовий однорядний конічний дюймовий 14125A/276
Характеристики
| Внутр. діаметр d, мм | 31.75 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 69.012 |
| Ширина B, мм | 19.583 |
| Ширина зовнішнього кільця З, мм | 15.875 |
| Загальна ширина підшипника T, мм | 19.845 |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 48.5 |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 58 |
| Зовнішній діаметр внутрішнього кільця d1, мм | 63 |
| Гранична частота обертання, об/хв | 5600 |
| Номінальна координата монтажної фаски r1 | 1.3 |
| Номінальна координата монтажної фаски r | 3.5 |
| Маса, кг | 0.356 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 31.75 мм |
| Висота | 19.58 мм |
| Зовнішній діаметр | 69.012 мм |
- Ціна: 136 ₴
