
- В наявності
Підшипник 11590/11520 KYK Japan
230 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 11590/20 (розмір 15,875x42,862x14,288)
Виробник: KYK
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 15,875 мм.
Зовнішній діаметр: D= 42,862 мм.
Ширина: Т= 14,288 мм.
Аналоги: 4T-11590/11520 NTN, 11590/11520 FERSA, 11590/11520 PFI, 11590/11520 XLZ, AMC B16176, AMC MM10610, AMC MM10611, Ford 16176, GM 941546, GM 69415478, IHC 152806R91, Land Rover 60666, Mahindra 52940/42941, SKF 11590-11520Q, Timken 11590-115, SET 61 Timken, 63
Технічні характеристики
РОЗМЕРИ
| d |
15.875 mm |
Діаметр дірок |
|---|---|---|
| D |
42.862 mm |
Наручний діаметр |
| T |
14.288 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈31.1 mm |
Діаметр заплями внутрішнього кільця |
| B |
14.288 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
9.525 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1.5 mm |
Радіус заокруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1.5 mm |
Радіус заокруглення зовнішнього кільця |
| a |
12.624 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМЕРИ ОПОРИ
| da |
max.23 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.23.5 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.32 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.36.5 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.38 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.2 mm |
Орора в корпусі — обсієвий простір на великому торцю/з обох сторін зовнішньої обручки |
| Cb |
min.4.5 mm |
Орора в корпусі — обсієвий простір на малому торсі/ з обох сторін зовнішньої обручки |
| ra |
max.1.5 mm |
Радіус галілеї |
| rb |
max.1.5 mm |
Радіус галілеї |
ДИВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
21.5 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
17.6 kN |
| Пригнічена міцність | Pu |
1.8 kN |
| Номінальна частота обертання |
13 000 r/min |
|
| Передова частота обертання |
17 000 r/min |
|
| Обчислений коефіцієнт | e |
0.72 |
| Обчислений коефіцієнт | Y |
0.84 |
| Обчислений коефіцієнт | Y0 |
0.45 |
Маса
| Маса підшипника |
0.1 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15.875 мм |
| Висота | 14.288 мм |
| Зовнішній діаметр | 42.862 мм |
- Ціна: 230 ₴

