
- В наявності
Підшипник 29590/20 FO Bearings
311 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 29590/29520 (розміри 66.675x107.95x25,4).)
Виробник: FO Bearings
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d=66.675 мм.
Зовнішній діаметр: D= 107.95 мм.
Ширина: B= 25.4 мм.
Аналоги: Case IH EXV13363, GM 443695, GM 9412991, John Deere JD8158 (cone), John Deere JD7417 (cup), Massey Ferguson 1850849M91, Massey Ferguson TX7525, Timken 29590-29520
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 66,675 mm |
| D - Наручний діаметр | 107,95 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 25,4 mm |
| C - Ширина зовнішнього кільця | 19,05 mm |
| T - Загальна ширина | 25,4 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 89 mm |
| а - Точка програми навантаження на осі | 24,8 mm |
| Вага | 0,86 kg |
| Марка | FO Bearings |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 101 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 140 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 17,1 kN |
| A2 - Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.46 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осіття | 0.72 |
| Y2 - Коефіцієнт осівового навантаження | 1.31 |
| Nlim - Проста швидкість змазування маслом | 4300 tr/min |
| Nlim - Проста швидкість змащування консистентною маскою | 3200 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -40 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF - Власна частота сепаратора (60 об./мін). | 0,452 Hz |
| BSF - Власна частота бігових доріжок (60 об./мін). | 9,954 Hz |
| BPFO - Власна частота зовнішнього кільця (60 об./мін). | 11,31 Hz |
| BPFI - Власна частота внутрішнього кільця (60 об./мін). | 13,69 Hz |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 66.675 мм |
| Висота | 25.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 107.95 мм |
- Ціна: 311 ₴
