
- В наявності
- Код: 88885449
Підшипник 6238 М (238Л) FO
9 310 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6238М (розмір 190x340x55) Виробник: FO
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
190 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
340 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
55 mm |
Ширина |
| d1 |
≈239.5 mm |
Діаметр заплечика внутрішнього кільця |
| D1 |
≈289.75 mm |
діаметр заплечика наружного кольца/внутрішній діаметр свободного кольца |
| r1,2 |
min.4 mm |
розмір фаски наружного кольца |
розміри ОПОРЫ
| da |
min.207 mm |
діаметр опоры на валу |
|---|---|---|
| Da |
max.323 mm |
діаметр опоры в корпусе |
| ra |
max.3 mm |
Радиус галтели |
Розрахункові дані
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
255 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
280 kN |
| Межа втомної міцності | Pu |
7.35 kN |
| Номінальна частота обертання |
3 800 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
3 400 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
15 |
МАСА
| Маса підшипника |
21.7 kg |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 190 мм |
| Висота | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 340 мм |
- Ціна: 9 310 ₴

