
- В наявності
- Код: 88885028
Підшипник 61830М (1000830Л) FO
1 427 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 61830М (1000830Л)
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
150 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
190 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
20 mm |
Ширина |
| d1 |
≈162.6 mm |
Діаметр заплечика внутрішнього кільця |
| D1 |
≈177.6 mm |
Діаметр заплечика зовнішнього кільця/внутрішній діаметр вільного кільця |
| r1,2 |
min.1.1 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.156 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| Da |
max.184 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗРАХУНКОВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
48.8 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
61 kN |
| Межа втомної міцності | Pu |
1.96 kN |
| Номінальна частота обертання |
6 700 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
4 300 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.015 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
17.1 |
МАСА
| Маса підшипника |
1.35 kg |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 150 мм |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
- Ціна: 1 427 ₴
