
- В наявності
Підшипник 61824М (1000824Л) FO Bearings
799 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 61824М (розмір 120x150x16)
Виробник: FO Bearings
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 120 мм.
Зовнішній діаметр:D = 150 мм.
Ширина:B = 16 мм.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
120 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
150 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
16 mm |
Ширина |
| d1 |
≈128.6 mm |
Діаметр залячика внутрішнього кільця |
| D2 |
≈144.05 mm |
Діаметр виточки на заплечику зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.125 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| Da |
max.145 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
29.1 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
28 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
1.29 kN |
| Номінальна частота обертання |
8 500 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
5 300 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.015 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13.5 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.51 kg |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
- Ціна: 799 ₴


