
- Немає в наявності
Підшипник 693 2RS (1000093) KYK Japan
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1000093 ZZ (розмір 3x8x4) Виробник: KYK
Характеристики
| Виробник | KYK |
| Внутр. діаметр d, мм | 3 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 8 |
| Ширина B, мм | 4 |
| Тип підшипника | закритий залізними захисними шайбами ZZ 2Z c двох сторін |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 0.43 |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 0.19 |
| Радіальний внутрішній зазор | нормальний |
| Матеріал сепаратора | сталевий (стандартне виконання) |
| Маса, кг | 0.01 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Висота | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
- Ціна: 36 ₴

