
- В наявності
Підшипник 320/32 (20071/32) KYK Japan
226 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 320/32 (розмір 32x58x17)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 32 мм.
Зовнішній діаметр: D= 58 мм.
Ширина: B = 17 мм.
Аналоги: FAG 32032X, FAG 713630440, FAG 713650260, NTN 4T-320/32X, PEUGEOT 3748.09, RENAULT 7701461730, SKF VKBA729, SKF VKBA830, SNR R159.13, SNR R140.25
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
32 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
58 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
17 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈46.2 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
17 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
13 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення зовнішнього кільця |
| a |
13.85 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max.38 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.39 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.50 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.52 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.55 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.3 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на великому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| Cb |
min.4 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на малому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
45.1 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
46.5 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
4.8 kN |
| Номінальна частота обертання |
9 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
11 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.46 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.3 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
0.7 |
Маса
| Маса підшипника |
0.19 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
- Ціна: 226 ₴

