
- Немає в наявності
Підшипник R8 2RS KYK Japan
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник R8 2RS
| Виробник | KYK |
| Внутр. діаметр d, мм | 12.7 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 28.575 |
| Ширина B, мм | 7.938 |
| Тип підшипника | закритий контактними ущільненнями 2RS 2RSR 2RSH 2RS1 2HRS з двох сторін |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 5.108 |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 2.413 |
| Гранична частота обертання, об/хв | 27000 |
| Маса, кг | 0.025 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 12.7 мм |
| Висота | 7.938 мм |
| Зовнішній діаметр | 28.575 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
- Ціна: 39 ₴
