
- Немає в наявності
Підшипник 6020 2RS (180120) KYK Japan
1 119 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6020 LLU (розмір 100x150x24)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 100мм.
Зовнішній діаметр: D= 150мм.
Ширина: B= 24ммм.
Технічні характеристики
РОЗМЕРИ
| d |
100 mm |
Діаметр дірок |
|---|---|---|
| D |
150 mm |
Наручний діаметр |
| B |
24 mm |
Ширина |
| d1 |
≈115.95 mm |
Діаметр заплями внутрішнього кільця |
| D2 |
≈138.3 mm |
Діаметр витоки на держаку зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1.5 mm |
Розмір держака зовнішнього персня |
РОЗМЕРИ ОПОРИ
| da |
min.107 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.115.9 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.143 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1.5 mm |
Радіус галілеї |
ДИВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
63.7 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
54 kN |
| Пригнічена міцність | Pu |
2.04 kN |
| Передова частота обертання |
2600 r/min |
|
| Обчислений коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Обчислений коефіцієнт | f0 |
15.9 |
Маса
| Маса підшипника |
1.3 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
- Ціна: 1 119 ₴

