
- В наявності
- Код: 44447135
Підшипник NP 282175/NP 953787 TIMKEN USA
2 937 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник NP282175/NP953787 розмір (25x62x16)
Виробник: TIMKEN
Тип підшипника: роликовий конічний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D = 62 мм.
Ширина: B= 16 мм.
Ширина зовнішньої обойми: C = 12.75 мм
Аналоги: NP282175-90K99 TIMKEN, 02F311123A VAG, 02F311123A VW
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Код коробки передач | PK4, PK5 |
| Зовнішній діаметр | 62 mm |
| Внутрішній діаметр | 25 mm |
| Ширина | 16 mm |
| Вага | 0,255 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 2 937 ₴
