
- В наявності
Підшипник 32919 (2007919) ZSG
708 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32919 Виробник: ZSG
Тип підшипника: роликовий підшипник кочення радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання Внутрішній діаметр: 95 Зовнішній діаметр: 130 Ширина: 23
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
95 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
130 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
23 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈112 mm |
діаметр заплечика внутреннего кольца |
| B |
23 mm |
Ширина внутреннего кольца |
| C |
18 mm |
Ширина наружного кольца |
| r1,2 |
min.1.5 mm |
Радиус закругления внутреннего кольца |
| r3,4 |
min.1.5 mm |
Радиус закругления наружного кольца |
| a |
23.183 mm |
Расстояние до точки давления |
розміри ОПОРЫ
| da |
max.103 mm |
діаметр опоры на валу |
|---|---|---|
| db |
min.105 mm |
діаметр опоры на валу |
| Da |
min.121 mm |
діаметр опоры в корпусе |
| Da |
max.121 mm |
діаметр опоры в корпусе |
| Db |
min.125 mm |
діаметр опоры в корпусе |
| Ca |
min.4 mm |
Опора в корпусе — осевое пространство на большом торце/с обеих сторон наружного кольца |
| Cb |
min.5 mm |
Опора в корпусе — осевое пространство на малом торце/с обеих сторон наружного кольца |
| ra |
max.1.5 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.1.5 mm |
Радіус галтелі |
РОЗРАХУНКОВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
121 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
173 kN |
| Межа втомної міцності | Pu |
18.6 kN |
| Номінальна частота обертання |
3 800 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
4 500 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.35 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.7 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
0.9 |
Маса
| Маса Підшипника |
0.86 kg |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
- Ціна: 708 ₴

