
- В наявності
Підшипник 32918 (2007918) ZSG
590 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32918 Виробник: ZSG
Тип підшипника: роликовий підшипник кочення радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання Внутрішній діаметр: 90 Зовнішній діаметр: 125 Ширина: 23
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
90 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
125 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
23 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈106.9 mm |
Діаметр заплечика внутрішнього кільця |
| B |
23 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
18 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1.5 mm |
Радіус закруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1.5 mm |
Радіус закруглення зовнішнього кільця |
| a |
22.055 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max.98 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.100 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.116 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.116 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.120 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.4 mm |
Опора в корпусі — осьове простір на великій торці/з обох сторін зовнішнього кільця |
| Cb |
min.5 mm |
Опора в корпусі — осьове простір на малому торці/з обох сторін зовнішнього кільця |
| ra |
max.1.5 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.1.5 mm |
Радіус галтелі |
РОЗРАХУНКОВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
119 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
166 kN |
| Межа втомної міцності | Pu |
18.3 kN |
| Номінальна частота обертання |
4 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
4 800 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.35 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.7 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
0.9 |
МАСА
| Маса підшипника |
0.83 kg |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
- Ціна: 590 ₴

