
- В наявності
- Код: 44449416
Підшипник 32912-A (2007912) CX POLAND
476 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32912-A (розміри 60х85х17)
Виробник: CX
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 60 мм.
Зовнішній діаметр: D = 85 мм.
Ширина: B = 17 мм.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
60 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
85 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
17 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈73.8 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
17 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
14 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення зовнішнього кільця |
| a |
15.452 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max.67 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.68 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.78 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.78 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.81 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.3 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на великому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| Cb |
min.3 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на малому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
53.2 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
75 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
7.8 kN |
| Номінальна частота обертання |
6000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
7 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.33 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.8 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
1 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.3 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Висота | 17 мм |
- Ціна: 476 ₴
