
- Немає в наявності
- Код: 88886354
Підшипник 6202/14 2RS (14x35x11)
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6202 d14 2RS (розмір 14x35x11)
Виробник: FO Bearings
Тип підшипника: підшипник кочення кульковий радіальний однорядний
Внутрішній діаметр: d = 14 мм.
Зовнішній діаметр: D = 35 мм.
Ширина: B = 11 мм.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
14 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
35 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
11 mm |
Ширина |
| d2 |
≈18.6 mm |
Діаметр виточки внутрішнього кільця (великий торець) |
| D2 |
≈30.5 mm |
Діаметр виточки на заплечику зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.0.6 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.19.2 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.19.4 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.30.8 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.0.6 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
8.06 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
3.75 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.16 kN |
| Гранична частота обертання |
13 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13.1 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.046 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FO Bearing |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
- Ціна: 48 ₴
