
100% original
- В наявності
- Код: 22228712
Підшипник 608-2Z / 80018 (8x22x7) SKF
134 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 608-2Z (розмір 8x22x7)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 8 мм
Зовнішній діаметр: D= 22 мм.
Ширина: B= 7 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
Аналоги: 80018, 608 2Z SKF, 608 ZZ NSK, 608 ZZ EZO, 608 ZZ XLZ, 608-2Z FAG, 608-2ZR ZVL, 608 ZZ ZKL, 608 ZZ NEUTRAL, 608 ZZ GBM, 608ZZ/5K NTN, 6082 ZZ SNR
Розміри
| d |
8 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
22 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
7 mm |
Ширина |
| d1 |
≈12.15 mm |
Діаметр плеча |
| D2 |
≈19.2 mm |
Діаметр заглиблення |
| r1,2 |
min.0.3 mm |
Розмір фаски |
Розміри упору
| da |
min.10 mm |
Діаметр упора вала |
|---|---|---|
| da |
max.12 mm |
Діаметр упора вала |
| Da |
max.20 mm |
Діаметр упора корпусу |
| ra |
max.0.3 mm |
Радіус буртика вала або корпусу |
Дані розрахунку
| Базове значення динамічного навантаження | C |
3.45 kN |
|---|---|---|
| Базове значення статичного навантаження | C0 |
1.37 kN |
| Граничне втомне навантаження | Pu |
0.057 kN |
| Стандартна швидкість |
75 000 r/min |
|
| Максимально допустима швидкість |
38 000 r/min |
|
| Мінімальний коефіцієнт навантаження | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
12 |
Маса
| Маса підшипника |
0.013 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
- Ціна: 134 ₴
