
- В наявності
- Код: 66660030
Підшипник 4T-15125/15245 (15125/245) NTN
889 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-15125/15245 (розміри 31,75*62*19,05)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 31.75 мм.
Зовнішній діаметр: D = 62 мм.
Ширина: B = 19.05 мм.
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 31,75 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 62 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 20,638 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 14,288 mm |
| T — Загальна ширина | 19,05 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 46 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 13,05 mm |
| Вага | 0,254 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 52 kN |
| C0 — Статична вантажність | 54 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 6,6 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.35 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.94 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.71 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 8200 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 6100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 31.75 мм |
| Висота | 19.05 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 889 ₴


