
- В наявності
- Код: 66660023
Підшипник 13685/13621 (13685/21) NTN
956 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 13685/13621 (розмір 38,1x69,012x19,05)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 38,1 мм.
Зовнішній діаметр: D= 69,012 мм.
Ширина: Т= 19,05 мм.
Аналоги: Case G13600, Clark 223241, Clark SK7522, IHC 16762W, IHC 453010R91, IHC 610150C91, John Deere JD7441 (cup), John Deere JD8122 (cone), Timken 13685-13621, White Motor Company 1655R, White Motor Company 405935DS, 22627X (cone) Massey Ferguson, O5429N (cone)
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 38,1 mm |
| D - Наручний діаметр | 69,012 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 19,05 mm |
| C - Ширина зовнішнього кільця | 15,083 mm |
| T - Загальна ширина | 19,05 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 53,5 mm |
| а - Точка програми навантаження на осі | 16,05 mm |
| Вага | 0,294 kg |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 53 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 59,5 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 7,3 kN |
| A2 - Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.4 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осіття | 0.82 |
| Y2 - Коефіцієнт осівового навантаження | 1.49 |
| Nlim - Проста швидкість змазування маслом | 7100 tr/min |
| Nlim - Проста швидкість змащування консистентною маскою | 5300 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -40 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF - Власна частота сепаратора (60 об./мін). | 0,436 Hz |
| BSF - Власна частота бігових доріжок (60 об./мін). | 7,39 Hz |
| BPFO - Власна частота зовнішнього кільця (60 об./мін). | 8,715 Hz |
| BPFI - Власна частота внутрішнього кільця (60 об./мін). | 11,285 Hz |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 38.1 мм |
| Висота | 19.05 мм |
| Зовнішній діаметр | 69.01 мм |
- Ціна: 956 ₴


