
- В наявності
- Код: 66660760
Підшипник 4T-JM714249/JM714210PK (JM714249/10) NTN
3 577 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 4T-JM714249/JM714210 (розмір 75x120x31)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 75 мм.
Зовнішній діаметр: D = 120 мм.
Ширина: B = 31 мм.
Аналоги: BRISTOL B71093, DAF 10901093, DAF 254912, EVOBUS 0039814705, IVECO 42535563, IVECO 7166346, JOHN DEERE JD9613 (CONE), JOHN DEERE JD9167 (CUP), LEYLAND 10901093, LEYLAND 83H0205-83H0204, LEYLAND B71093, MAN 06.32499.0103, MAN 06.32499.0104, MASSEY FERGUSON 70930884, MERCEDES-BENZ 000 980 79 02, MERCEDES-BENZ 003 981 47 05, MERCEDES-BENZ 003 981 48 05, MERCEDES-BENZ 008 981 53 05, SAURER 0081560, TIMKEN JM714249/JM714210, TIMKEN SET 325, VOLVO 183424
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 75 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 120 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 29,5 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 25 mm |
| T — Загальна ширина | 31 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 29,1 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 3 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 2,5 mm |
| Вага | 1,29 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 145 kN |
| C0 — Статична вантажність | 197 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.44 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.74 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.35 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3900 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Висота | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | Daf 254912; MAN 06324990104; TIMKEN SET325 |
- Ціна: 3 577 ₴
