
- Немає в наявності
- Код: 66660736
Підшипник 4T-HM803145/HM803110 (HM803145/10) NTN
1 373 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-HM803145/HM803110
Виробник: PFI Bearings
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 41,275 мм.
Зовнішній діаметр: D= 88,9 мм.
Ширина: B = 30,1 мм.
Аналоги: FORD 83936162, JOHN DEERE JD8236 (CUP), JOHN DEERE JD9047 (CONE), NEW HOLLAND 83936162, TIMKEN HM803145-HM803110
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 41,275 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 88,9 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 29,37 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,02 mm |
| T — Загальна ширина | 30,162 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 68,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 25,562 mm |
| Вага | 0,902 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 104 kN |
| C0 — Статична вантажність | 125 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 15,2 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.55 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.6 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.1 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5800 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 41.275 мм |
| Висота | 30.162 мм |
| Зовнішній діаметр | 88.9 мм |
- Ціна: 1 373 ₴


