
- В наявності
- Код: 66660735
Підшипник 4T-HM89448/HM89410 NTN
1 268 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-HM89448/HM89410
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 36,513 мм.
Зовнішній діаметр: D= 76,2 мм.
Ширина: B = 29,37 мм.
Аналоги: F 237541.03 SKL KOYO, 4T-HM89448/HM89410 NTN, HM89448/10 FERSA, HM89448/89410 FBJ, HM89448/10 PFI, 7107P EPK, HM89448/10 CX, MB 290960 MITSUBISHI, HM89448/HM89410 TIMKEN, 281525251 VAG, HM89448/410 TIMKEN, HM89448-99401 TIMKEN, FHM89448 SEALED POWER
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 36,512 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 76,2 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 28,575 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,02 mm |
| T — Загальна ширина | 29,37 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 58,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 23,57 mm |
| Вага | 0,628 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 86,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 105 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 12,8 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.55 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.6 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.1 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6800 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 36.51 мм |
| Висота | 29.37 мм |
| Зовнішній діаметр | 76.2 мм |
- Ціна: 1 268 ₴


