
- В наявності
- Код: 66660734
Підшипник 4T-HM89446/HM89410 (HM 89446/10) NTN
1 430 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-HM89446/HM89410 (розміри 34,925x76,2x29,37)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 34,925м.
Зовнішній діаметр: D= 76,2м.
Ширина: B= 29, 37м.
Аналоги: Alfa Romeo 105641722101, Fiat 4154866, GM 454587, Jaguar 12252, John Deere JD8252 (cup), John Deere JD8930 (cone), IHC 197610R91, Opel 406666, Timken HM89446-HM89410, Timken SET 100, 4T-HM89446/HM89410 NTN, HM89446/10 FERSA, HM89446/89410 Koyo, HM89446/2
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 34,925 mm |
| D - Наручний діаметр | 76,2 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 28,575 mm |
| C - Ширина зовнішнього кільця | 23,02 mm |
| T - Загальна ширина | 29,37 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 58,5 mm |
| а - Точка програми навантаження на осі | 23,57 mm |
| Вага | 0,646 kg |
| Марка | NTN |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 86,5 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 105 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 12,8 kN |
| A2 - Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.55 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осіття | 0.6 |
| Y2 - Коефіцієнт осівового навантаження | 1.1 |
| Nlim - Проста швидкість змазування маслом | 6800 tr/min |
| Nlim - Проста швидкість змащування консистентною маскою | 5100 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -40 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF - Власна частота сепаратора (60 об./мін). | 0,433 Hz |
| BSF - Власна частота бігових доріжок (60 об./мін). | 6,921 Hz |
| BPFO - Власна частота зовнішнього кільця (60 об./мін). | 7,8 Hz |
| BPFI - Власна частота внутрішнього кільця (60 об./мін). | 10,2 Hz |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 34.925 мм |
| Висота | 29.37 мм |
| Зовнішній діаметр | 76.2 мм |
- Ціна: 1 430 ₴


