
- В наявності
- Код: 66660732
Підшипник 4T-HM88547/HM88510 (HM88547/10) NTN
1 281 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник HM88547/HM88510 (размер 33.338x73.025x29.37)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 33.338 мм.
Зовнішній діаметр: D= 73.025 мм.
Ширина: B = 29.37 мм.
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 33,338 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 73,025 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 27,783 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,02 mm |
| T — Загальна ширина | 29,37 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 56,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 23,37 mm |
| Вага | 0,603 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 80 kN |
| C0 — Статична вантажність | 97 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 11,8 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.55 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.6 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.1 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 7100 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5400 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 33.338 мм |
| Висота | 29.37 мм |
| Зовнішній діаметр | 73.025 мм |
- Ціна: 1 281 ₴


