
- В наявності
- Код: 66660729
Підшипник 4T-HM813840/HM813810 (HM813840/10) NTN
4 952 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-HM813840/HM813810
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d=55,562 мм.
Зовнішній діаметр: D = 127 мм.
Ширина: B = 36,512 мм.
Аналоги: 4T-HM813840/HM813810 NTN, HM813840/HM813810 FBJ, HM813840/HM813810 KOYO, HM813840/HM813810 TIMKEN, HM813840/HM813810 DPI, HM813840/10 CX, 750117374 ZF, 184097 + 184096 VOLVO, VKT 8730 SKF, HM813840-HM813810 TIMKEN, HM813840/810 TIMKEN, HM813840-99401
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 55,562 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 127 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 36,512 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 26,988 mm |
| T — Загальна ширина | 36,512 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 100 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 32,812 mm |
| Вага | 2,34 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 181 kN |
| C0 — Статична вантажність | 228 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 27,8 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.5 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.66 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.2 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3800 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55.562 мм |
| Висота | 36.512 мм |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
- Ціна: 4 952 ₴


