
- В наявності
- Код: 44440697
Підшипник HK2216 CX POLAND
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник HK2216 (розмір 22x28x16)
Виробник: CX
Тип підшипника: Ігорчастий
Внутрішній діаметр: d= 22ммм.
Зовнішній діаметр: D= 28мм.
Ширина: B= 16ммм.
Аналоги: HK 2216 FBJ, HK 2216C NTN, HK 2216 LL/3AS NTN (ЗАКР РЕЗИНА), HK2216 INA, TLA 2216 Z IKO, HK2216 CRAFT, HK2216 CX, HK2216 KOYO, 001311125 VAG, 02690165 IVECO, 0129813210 MERCEDES-BENZ, 0189819010 MERCEDES-BENZ, 712030410 INA, 98CT-7L428-AA FORD, 0013
РОЗМЕРИ ІЗДЕЛІЯ
| Fw - Введений діаметр відео | 22 mm |
| D - Наручний діаметр | 28 mm |
| C - Ширина підшипника, штампованого склянки або зовнішнього кільця | 16 mm |
ЗАВДАННЯ
| Відчинки для перемотування у зовнішньому кільцеві | Ні. |
| Вага | 02 kg |
| Cr - Номінальна динамічна вантажопідйомність | 13,2 kN |
| C0r - Номінальна статична вантажопідйомність | 21,1 kN |
| Nlim - Проста швидкість змащування консистентною маскою | 7500 tr/min |
| Nlim - Проста швидкість змазування маслом | 11000 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -20 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
- Ціна: 27 ₴
