
- Немає в наявності
- Код: 66660467
Підшипник 6309-LLUNR NTN
807 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6309-LLU NR (розмір 45x100x25)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 45ммм.
Зовнішній діаметр: D= 100мм.
Ширина: B= 25мм.
Вручник підшипника: каучук, двусторонний
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 45 mm |
| D - Наручний діаметр | 100 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 25 mm |
| a min - Мінімальне положення канаків | 3,07 mm |
| a max — Максимальна позиція канаку | 3,28 mm |
| Ca min - положення міні-сегменту | 5,43 mm |
| Ca max — Максимальна позиція сегменту | 5,74 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| rNs - Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 - максимальний діаметр нижньої канави | 96,8 mm |
| b min - мінімальна ширина канаків | 2,7 mm |
| b max — максимальна ширина канаку | 3 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канави | 0,6 mm |
| D4 max — максимальний зовнішній діаметр стопорного кільця у збірці | 106,5 mm |
| f — Товщина кола | 2,46 mm |
| Ознак. Стопорного персня. | R100 |
| Клас радиального зазору | C0 |
| Вага | 0,814 kg |
| Марка | NTN |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 58,5 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 32 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 2,5 kN |
| f0 - Коефіцієнт | 13.1 |
| Nlim - Проста швидкість змащування консистентною маскою | 4700 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -25 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
- Ціна: 807 ₴
