
- Немає в наявності
- Код: 66660462
Підшипник 6309 SEE SNR
1 471 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6309 SEE (розмір 45x100x25)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 45 мм.
Зовнішній діаметр: D= 100 мм.
Ширина: B= 25 мм.
Вручник підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 1580309, 309-NPP-B INA, 6309SEE SNR, CS309-2RS FBJ, CS309LLU NTN, K6309-2RSR FŁT-PBF, UD309 ZVL, 1726309 2RS
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 45 mm |
| D - Наручний діаметр | 100 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 25 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 59,3 mm |
| D1 - Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 87,1 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| rNs - Мінімальний радіус галтелі | 0 mm |
| Клас радиального зазору | Особливий C3 |
| Вага | 0,825 kg |
| Марка | SNR |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 55,6 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 31,7 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 1,44 kN |
| f0 - Коефіцієнт | 13 |
| Nlim - предальна частота обертання | 4800 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -30 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
- Ціна: 1 471 ₴
