
- Немає в наявності
- Код: 66660448
Підшипник 6307 ZZ C3 SNR
505 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6307 ZZ C3 (розмір 35x80x21)
Виробник: SNR
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 35мм.
Зовнішній діаметр:D= 80мм.
Ширина:B= 21ммм.
Вручник підшипника: Щільні захисні шайби
Аналоги: 70-80307, 6307 2Z-C3 FAG, 6307-2ZR-C3 ZVL, 6307 ZZC3 SNR, 6307 ZZC3/5K NTN, 6307 ZZC3 NSK-PPL, 6307 ZZC3 KINEX, 6307 ZZC3 SKF, 6307 ZZ C3 FŁT
РОЗМЕРИ ІЗДЕЛІЯ
| d - Внутрішній діаметр | 35 mm |
| D - Наручний діаметр | 80 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 21 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 48,4 mm |
| D1 - Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 69,2 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Клас радиального зазору | C3 |
| Вага | 0,456 kg |
| Марка | SNR |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 35,2 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 19,3 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 0,88 kN |
| f0 - Коефіцієнт | 13.2 |
| Nlim - предальна частота обертання | 6000 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -30 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| da min — мінімальний діаметр бурика вала | 43 mm |
| da max — максимальний діаметр бурика вала | 48,9 mm |
| Da max — максимальний діаметр бурика корпуса | 72 mm |
| ra max — Максимальний радіус галілеї вала і корпуса | 1,5 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 505 ₴
